POWRÓT
     2018-01-04 00:00:00

Pomoc dla Aleppo. Koncert charytatywny.


7 stycznia 2018 r. o godz. 20.00 w Teatrze Królewskim w Łazienkach Królewskich odbędzie się charytatywny koncert kolęd "Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo". Wydarzenie transmitowane będzie przez TVP2. W czasie koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka SMS-owa dla ofiar wojny w Syrii.

Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Telewizja Polska, Caritas Polska i Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas koncertu wystąpią artyści Polskiej Opery Królewskiej.

Podczas koncertu – transmitowanego na żywo przez TVP2 – prowadzona będzie zbiórka SMS-owa dla ofiar wojny w Syrii i mieszkańców zniszczonego miasta Aleppo. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Każdy z nas może się do niej przyłączyć, wysyłając SMS-y w trakcie trwania transmisji koncertu. Dochód trafi na konto Caritas.

/fot.arch.redakcji//www.mkidn.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Warszawa


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION